Temel Sürüş Ekipmanı

Temel Sürüş Ekipmanı

Yolculuğunuz nereye olursa olsun, sizi hedefe ulaştıracak giysi ve ekipmanları sunuyoruz. Tercihleriniz dikkate alınarak tasarlanan serimiz, emniyet, konfor ve güven sunmak için özel olarak hazırlandı. Klasik deri ceketlerden kask, gözlük ve eldivenlere kadar motosikletinizde olduğu gibi stilinizi de kendiniz tasarlayabilirsiniz.

KASKLAR

Kasklar güvenlik ekipmanlarının en önemli parçasıdır. İstatistiklere göre başınıza iyi uyan kaskları giymek ölümcül kafa travmalarını önlemektedir, bu nedenle sizin için uygun olanı almanız çok önemli.

Gelin ve bizi ziyaret edin. Biz de kaskınızın ölçüsünü, eskiliğini ve olabilecek hasarlarını sizin için kontrol edelim.

DERİLER

Derilerimiz size yolda veya yol dışında ve hem modern, hem de vintage tarzda, istediğiniz rahatlığı vermek üzere tasarlanmıştır.

Performans geleneğinden doğan derilerimiz zamana yenik düşmez. Bu yüksek kalite hayvan derileri içten dışa boyanmıştır, bu nedenle yerlerde sürüklenseler de iyi görünmeye devam ederler.

Ayrıntılı Bilgi

PERFORMANS SPOR GİYİM

Motosikletin üzerinde değilken de üzerindeymiş gibi iyi hissetmeniz çok önemli, bu nedenle geniş bir çeşitlilikte, siz sürüşteyken mükemmel bir iç giyim olabilecek Performans Spor Giyim serisini geliştirdik.

En son teknolojilerden faydalanan Performans Kumaşlarımız sizi serin, kuru ve taze tutarak vücut ısınızı düzene sokar.

TEMEL GÜVENLİK EKİPMANI

Hava nasıl olursa olsun, bunlar güvenli bir sürüş için elzemdir. İster hava kötü olduğunda rahat hissedebilmek için, ister diğer sürücüler tarafından görülür olmak için, sürüş giysilerimizin size güvenli bir sürüş için ihtiyacınız olan tüm korumayı sağlaması için en son teknolojilerden faydalanılır.

Sıcak ve soğuk tutan sürücü ceketlerimizden, reflektörlü su geçirmezlere ve dış giyime, her türlü hava koşulunda sürmeye devam edebilmenizi sağlıyoruz.

We use cookies on our Website to provide you with the most convenient experience. If you continue to use our website, you accept our cookie policy.

OK